چاپ طلای ارومیه_م | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

صنایع آذربایجان غربی و کردستان

چاپ طلای ارومیه_م

 • چهارشنبه 20 شهریور 1398 01:59
چاپ طلای ارومیه_م

دریافت ویدیو

شماره قسمت: 3

چاپ بر روی انواع فیلم ها و فویل های آلومینیومی در دو سیستم فلکسو و هلیو تا هشت رنگ است.

چاپ طلای ارومیه بسته بندی زیبا و برتر با : چاپ طلای ارومیه شرکت چاپ طلای ارومیه اولین تولید کننده لفاف آبمیوه در ایران است که ، داشتن پرسنل ماهر و آموزش دیده ، استفاده از جدیدترین ماشین آلات و آخرین فن آوری های تولید، ازشاخص ترین علل رشد و شکوفای این شرکت است که توانسته محصولات با کیفیتی را روانه بازارهای داخلی و خارجی نماید. خدمات چاپ طلای ارومیه شامل : چاپ روی انواع سلفون های بسته بندی – چاپ لفاف¬های دو و سه لایه – چاپ لفاف های تک لایه – چاپ فلکسو در 8 رنگ – چاپ هلیو در 8 رنگ - چاپ سیلندر و چاپ کلیشه است. واحد طراحی شرکت چاپ طلای ارومیه، با در نظر گرفتن سفارش مشتریان و با بهره گیری از اِلِمان های روز دنیا، اقدام به طراحی و چاپ محصولات سفارشی می نماید. در یافت نشانهای متعدد ، لوح های تقدیر و سپاس، گواهی بر کیفیت بالا و مرغوبیت محصولات تولیدی این شرکت است. شرکت چاپ طلای ارومیه قادر به انجام چاپ بر روی انواع فیلم ها و فویل های آلومینیومی در دو سیستم فلکسو و هلیو تا هشت رنگ است.

سایر قسمت‌ها

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • نمایشگاه آسانسور:گروه مهندسی بازرگانی هیدرولیفت (سایت)

  نما و نمایشگاه

  نمایشگاه آسانسور:گروه مهندسی بازرگانی هیدرولیفت (سایت) (144)

  تولیدکننده آسانسورهای هیدرولیک و نیرو محرکه اصلی آسانسور و سایر متعلقات

 • شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان

  پیشران 9

  شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان (3)

  شرکت تولیدی صادراتی پوشاک مهیار، سال 1366 با تولید جوراب، قدم به عرصه تولید نهاد. این شرکت اولین تولید کننده جوراب آنتی باکتریال در ایران می باشد که با استفاده از فناوری نانوذرات نقره، اقدام به تولید جوراب با خاصیت ضد میکروب و ضد بو نموده است.

 • نمایشگاه آسانسور:شرکت ایمن موتور فرش باف(سایت)
 • شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان

  پیشران 9

  شرکت تولیدی پوشاک نانو مهیار زنجان (3)

  شرکت تولیدی صادراتی پوشاک مهیار، سال 1366 با تولید جوراب، قدم به عرصه تولید نهاد. مدیریت این شرکت طی سالهای متمادی با عبور از چالشهای متعدد، روز به روز به میزان تولید خود افزود و محصولات خود را علاوه بر جوراب، به دستکش و زیرپوش نیز گسترش داد. این شرکت اولین تولید کننده جوراب آنتی باکتریال در ایران می باشد که با استفاده از فناوری نانوذرات نقره، اقدام به تولید جوراب با خاصیت ضد میکروب و ضد بو نموده است.

 • موج بافی ( اصلاح تایتل )

  تعادل

  موج بافی ( اصلاح تایتل ) (1)

  موج بافی موج پارچه ایست دستبافت که از پشم گوسفند بافته می شود و از رنگهای متعدد و شاد برخوردار است. در قدیم از موج به عنوان رختخواب پیچ ، پتو ، پشتی ، رویه کرسی ، سجاده و گاه برای چادر عشایر استفاده می شده است. از موج در ماه های سرد به عنوان رو انداز و قدیمترها به عنوان پوشش تزئیینی روی کرسی ها می انداختند. نقوش تزئیینی موج دارای ویژگی های مشابهی است و در محدوده خاصی سیر می کند. طرح های موج که از اصالت و خصوصیات محلی و بومی برخوردار هستند عبارتند از پر طاووس ، چهارخانه، سیاه و سفید، تخت قرمز ، گل، کله کبکی ، شانه ، گنجیشک ، پروانه، بزکوهی ، درخت و ماهی ، ترنج و برگ بیدی.

آخرین خبرها