دوازدهم مردادماه 1400 - نماد دی و لپارس | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تکنیکالیست

دوازدهم مردادماه 1400 - نماد دی و لپارس

 • چهارشنبه 13 مرداد 1400 19:41
دوازدهم مردادماه 1400 - نماد دی و لپارس

دریافت ویدیو

شماره قسمت: 154

بررسی نمادهای دی و لپارس - کارشناس آقای عباسیان

تریدرها از متد پرایس اکشن و دیگر اندیکاتورهای معاملاتی استفاده می کنند تا قیمت را از لحاظ تکنیکال تحلیل کنند. این برنامه به صورت زنده در قالب ویژه برنامه بورس در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9:30 الی 9:45 به مدت 15 دقیقه از شبکه تلویزیونی ایران کالا پخش می شود.

سایر قسمت‌ها

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • چشمه زنه

  وطن من

  چشمه زنه (59)

  گردشگاه چشمه زنه از مهمترین جاذبه های طبیعی چهار محال و بختیاری است.به علت سرسبزی و خرمی و پرآبی از آن به عنوان منطقه هزار چشمه یاد می شود و با بناهای تاریخی از دوره ایلامیان با قدمتی چهار هزار ساله،قرار دارد.

 • سی سخت،چشمه میشی

  وطن من

  سی سخت،چشمه میشی (58)

  در این منطقه جویبارها و چشمه ساران از کوه های دنا سرازیر شده و طبیعت بسیار بکر و زیبا را سیراب می کند.چشمه میشی از مهم ترین چشمه های منطقه سی سخت است .این چشمه یکی از پر آب ترین و خنک ترین چشمه های زاگرس واقع در استان کهکیلویه و بویر احمد است.

 • چشمه دیمه

  وطن من

  چشمه دیمه (57)

  در این مکان زیبا مراتع و زمین های سرسبز و حاصلخیز چهارمحال و بختیاری و آب فراوانی وجود دارد و در نزدیکی روستای دیمه چشمه زیبا ،گوارا و زلال قرار دارد که یکی از جاذبه های گردشگری این روستاست

 • چیمه

  وطن من

  چیمه (55)

  در دل این کویر وادی سرسبزی بنام چیمه وجود دارد که مثل بهشت دست نخورده بکر و ناشناخته است.چیمه در دامنه کوه کرکس قرار گرفته واژه چیمه به معنای سرسبز و خرم است.چیمه در همسایگی ابیانه قرار دارد.

 • تالاب چاف

  وطن من

  تالاب چاف (54)

  تالاب چاف یکی از زیباترین تالاب های ایران است.تالاب زیبای چاف منطقه حفاظت شده است که شکار در آن ممنوع شده است با آب و هوایی معتدل و مرطوب و نیز شالیزارهایی وسیع چشم انداز بسیار زیبایی به این منطقه داده است.

آخرین خبرها