سیزدهم مردادماه 1400 | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

نبض بازار

سیزدهم مردادماه 1400

 • چهارشنبه 13 مرداد 1400 15:00
سیزدهم مردادماه 1400

دریافت ویدیو

شماره قسمت: 174

نبض بازار معاملات امروز

نبض بازار به شما کمک می‌کند تا هر لحظه که اراده کنید از آخرین تحولات بورس با خبر شوید. این برنامه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:30 تا 12:45 به مدت 15 دقیقه از شبکه ایران کالا به روی آنتن می رود.

سایر قسمت‌ها

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • تالاب امیر کلایه

  وطن من

  تالاب امیر کلایه (67)

  این تالاب آب شیرین است و ویژگی منحصر به فرد آن محسوب می شود و جزو تالاب های بین المللی واقع در گیلان است . این تالاب زیبا پذیرای 130 گونه پرنده مهاجر و پناهگاه حیات وحش می باشد.

 • سراب گاماسیاب

  وطن من

  سراب گاماسیاب (66)

  پارک جنگلی گاماسیاب یکی از گردشگاه زیبای اطراف نهاوند همدان است که شامل محدوده ای جنگلی،مجموعه ای از چشمه ها ،غارها،دریاچه و کانال های انتقال آب است.سراب گاماسیاب پدیده بی نظیری است که در این ناحیه قرار گرفته است و بزرگترین چشمه ایران است.

 • هجیج

  وطن من

  هجیج (65)

  روستای زیبا و پله کانی در کنار دریاچه واقع شده است.این روستا از جذاب ترین مناطق کرمانشاه است.طبیعتی بکر و جریان رود آب سیروان در کنار این روستا چشم انداز زیبایی دارد و نیز چشمه پل که یکی از گواراترین آب ها را دارد و معدنی است.

 • قهرود

  وطن من

  قهرود (64)

  قهرود روستای سرسبز و زیبا با جاذبه های فراوان تاریخی و گردشگری در اصفهان است که فصل بهار آن ،فصل گلاب گیری است و بسیار دیدنی و جذاب است.سد قهرود و دو حمام تاریخی آن از شگفتیهای مهندسی ایرانی در سلسله صفویه می باشد که جاذبه گردشگری را در این منطقه افزایش داده است.

 • برزک

  وطن من

  برزک (62)

  این روستا زیبا و بکر دارای باغ های متعدد و مختلف میوه و نیز باغ های گل محمدی در اصفهان است که گلاب گیری در این منطقه باعث جاذبه گردشگری و نیز چشمه سارهای فراوان و سفره های آب زیرزمینی و بناهای تاریخی به جا مانده از دوره سلجوقیان این منطقه را به بهشت کوچکی تبدیل کرده است.

آخرین خبرها