وقت کار | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

  • وقت کار

    وقت کار

    تا به امروز برنامه‌های متعددی در زمینه کسب و کار از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده اما هیچگاه برنامه‌ای به طور جامع و منظم در ساعت‌های طلایی پخشِ شبانه به روی آنتن نرفته بود. با توجه به این خلاء، شبکه ایران‌کالا برآن شد در راستای اهداف و ماموریت‌های محوله، برنامه‌ای جامع در زمینه کسب و کار طراحی و تولید نماید تا از این طریق به بخش عمده‌ای از نیازهای شغلی مخاطبان پاسخ داده شود.

برنامه «وقت کار» حاصل همکاری شبکه ایران‌کالا با سازندگان برنامه پایش است و در طراحی آن تلاش شده تا تمامی دیدگاه‌ها و نظرات کارجویان و علاقه‌مندان به کار و کارآفرینی در نظر گرفته شود.
به گفته‌ی سید ایمان سیاح، مجری طرح وقت کار، این برنامه هم اکنون دارای سه بخش اصلی است. ابتدای برنامه به بخش کارآفرین اختصاص دارد و در این بخش با حضور یک کارآفرین موفق در استودیو، نحوه راه اندازی شغل وی و تمامی فراز و نشیب ها و تجارب کاری او در دستیابی به موفقیت شغلی برای مخاطبان تعریف می‌شود. در بخش دوم برنامه با حضور متخصصان و کارشناسان کارآفرینی به سوالات کسب و کاری بینندگان پاسخ داده می‌شود و در بخش نهایی نیز ایده‌های کسب و کاری جذاب توسط دکتر آرش رادمهر به مخاطبان ارائه می‌شود.
وقت کار به تهیه‌کنندگی محمد داوود صالحی تهیه و پخش گردیده است.

پخش این مجموعه برنامه به پایان رسیده است.

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان