وقت کار | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

  • وقت کار

    وقت کار

    تا به امروز برنامه‌های متعددی در زمینه کسب و کار از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده اما هیچگاه برنامه‌ای به طور جامع و منظم در ساعت‌های طلایی پخشِ شبانه به روی آنتن نرفته بود. با توجه به این خلاء، شبکه ایران‌کالا برآن شد در راستای اهداف و ماموریت‌های محوله، برنامه‌ای جامع در زمینه کسب و کار طراحی و تولید نماید تا از این طریق به بخش عمده‌ای از نیازهای شغلی مخاطبان پاسخ داده شود.

برنامه «وقت کار» حاصل همکاری شبکه ایران‌کالا با سازندگان برنامه پایش است و در طراحی آن تلاش شده تا تمامی دیدگاه‌ها و نظرات کارجویان و علاقه‌مندان به کار و کارآفرینی در نظر گرفته شود.
به گفته‌ی سید ایمان سیاح، مجری طرح وقت کار، این برنامه هم اکنون دارای سه بخش اصلی است. ابتدای برنامه به بخش کارآفرین اختصاص دارد و در این بخش با حضور یک کارآفرین موفق در استودیو، نحوه راه اندازی شغل وی و تمامی فراز و نشیب ها و تجارب کاری او در دستیابی به موفقیت شغلی برای مخاطبان تعریف می‌شود. در بخش دوم برنامه با حضور متخصصان و کارشناسان کارآفرینی به سوالات کسب و کاری بینندگان پاسخ داده می‌شود و در بخش نهایی نیز ایده‌های کسب و کاری جذاب توسط دکتر آرش رادمهر به مخاطبان ارائه می‌شود.
وقت کار به تهیه‌کنندگی محمد داوود صالحی روزهای زوج ساعت 22:45 به صورت زنده و تکرار آن روزهای فرد در همین ساعت از شبکه ایران‌کالا پخش می‌شود.

پخش این مجموعه برنامه به پایان رسیده است.

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان