بارکد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

  • بارکد

    بارکد

    بيان صريح دغدغه‌ها و نيازها حضور نمايندگان اصناف و توليدكننده‌ها و ایجاد فرصتی براي شنيدن صداي توليدكننده‌ها از تلويزيون.

 ميزباني از دغدغه‌هاي اصناف و توليدكنندگان.

اين برنامه كه از مهر 96 هم‌زمان با پخش آزمايشي شبكه ايران كالا با تهيه‌كنندگي حسين سفاري و محمود نواب مطلق روي آنتن رفته، با اجراي علي پاكزاد و سید ساسان رئیسیان هر روز رأس ساعت 19 پخش مي‌شود.

در باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

تهیه کنندگی این برنامه در روزهای زوج با آقای محمود نواب مطلق كه سابقه مديریت گروه دانش و اقتصاد شبكه يك را در پرونده دارند بوده و در روزهای فرد نیز آقای سفاری کار تهیه کنندگی برنامه را به عهده دارد.

پخش این مجموعه برنامه به پایان رسیده است.

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان